present
Zarejestruj się i otrzymaj 50 $ zniżki na pierwszy zakup

Fusion Markets vs Pepperstone: porównanie opłat i spreadów

Porównaj koszty handlu w cTrader u brokerów: Fusion Markets i Pepperstone. Sprawdź spready forex i złota, prowizje na dostępnych rynkach, minimalne depozyty i dźwignię, aby poznać różnice w cenach i warunkach kont.
Minimalne depozyty mieszczą się w zakresie $0, spready forex w zakresie 0.03 – 0.08 pipsów(-y), a prowizje forex w zakresie $2.25 per side – $3.0 per side.
Przegląd
Ocena
9.2K Doskonały
3.6K Doskonały
Min. wpłata$0$0
Maks. dźwignia1:5001:30
Kraj
Australia
Australia
Regulatorzy
ASIC
VFSC
FSA
ASIC
ASIC AUSTRALIA
CYSEC
DFSA UAE
+2
Waluta bazowa
USD
USD
AUD
AUD
CAD
CAD
EUR
EUR
+10
USD
USD
EUR
EUR
GBP
GBP
AUD
AUD
+6
Rok założenia20172010
Warunki handlowe
Aktywa
Forex
Indeksy
Metale
Metale
+1
Forex
Indeksy
Metale
Metale
+4
Konta demo
Spready i prowizje
Spread XAU/USD0.03 pipsów(-y)0.08 pipsów(-y)
Spread EUR/USD——
Prowizja forex$2.25 per side$3.0 per side
Prowizja za metale$2.25 per side—
Prowizja za indeksy$0$0
Prowizja za surowce$0$0
Wpłaty i wypłaty
Wpłaty w krypto
Wypłaty w kryptowalutach
Funkcje i oferty cTrader
Obsługa Copy
Algo/cBots
Promocja brokera——
Bonusy w Store
$100 po pierwszej transakcji$100 po pierwszej transakcji

Spready, prowizje i minimalne depozyty